https://www.djital.cz/vase-ohlasy/

Vaše ohlasy

Budu velmi rád, když mi zde zanecháte Vaše poděkování, či připomínky mé práce, kterou dělám s nadšením a láskou.

DJ Ital - Jiří Nešpor na Firmy.cz

Svatba - Brno 18.4.2009

Petra & Rost´a

Děkujeme, za perfektní večer, všem se to moc líbilo. Profesionální přístup nás mile překvapil a každému můžeme DJ Itala vřele doporučit.

Díky

Svatba - Brno 22.5.2009

Gábina & Jirka

Zdravim, děkujeme za zahrání na naší svatbě. Byli jsme spokojeni a bavili se celý večer. Všem se to moc líbilo, hlavně karaoke :-). Všem vřele doporučujeme.

Oslava 140. výročí otevření ZŠ v Ladné 30.06.2009

Děkujeme mnohokrát DJ Italovi za hudební produkci k oslavě výročí otevření školy. Protože s ním máme už dlouhodobější zkušenosti a vždycky udělal svou hudbou dobrou zábavu a atmosféru, obrátili jsme se na něj i při této významné oslavě školy. Všichni byli spokojení a vydrželi tancovat při jeho písničkách až do rána. Udělal zábavu pro všechny věkové kategorie od dětí mateřské školy až po babičky v pokročilém důchodovém věku. Mockrát děkujeme a určitě si Vás zase pozveme.

Svatba - Lednice 01.08.2009 Valerie & Paul

Dobry den,
chtela jsem dodatecne velmi podekovat za Vas velmi profesionalni pristup a vybornou zabavu na nasi svatbe. Vyber pisnicek byl nenahraditelny, karaoke bylo velmi zabavne a vyuka tancu uchvatila snad kazdeho svatebcana.

Dekuji

Svatba - Čejkovice 17.10.2009

Eva & Karel

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za zajištění skvělé atmosféry na naší svatbě, všichni si přišli na své, karaoke bylo bezezbytku využito a výuka tanců byla velmi vtipné zpestření.
Děkujeme a budeme doporučovat.

50. narozeniny - Velké Bílovice 11.6.2010

Jana

Ahoj Jirko, chci Ti ještě jednou poděkovat za vytvoření výborné atmosféry na naší "kulaté" akci, všichni jsme se skvěle bavili a slyšeli jsme od Tebe to, co jsme chtěli slyšet, takže super!
Díky! :-)

Hochzeit in Wien, 12.06.2010

Tomas & Hanka

Wir haben Herrn Nespor, alias DJ ITAL, für unsere Hochzeit am 12.6.2010 in Wien gebucht. DJ ITAL zeigte sich als sehr zuvorkommend und eigeninitiativ. So plante er beispielsweise zum Teil eigenständig die Choreografie und Spiele, sowie musikalische Untermalung der Trauung und der anschließend stattfindenden Hochzeitsfeier, welche er stets mit der Braut abstimmte und ihr dabei viel Arbeit abnahm. DJ ITAL war auch am Hochzeitstag höchst flexibel, freundlich und erledigte seinen Job zu unserer vollsten Zufriedenheit! Für die perfekte Arbeit, die DJ ITAL auf unserer Hochzeit leistete, war sein Preis äußerst fair. Er eignet sich auch ausgezeichnet für österreichische Veranstaltungen und geht musikalisch auf die jeweilige Zielgruppe ein. So spielte er bei uns bspw. EAV und Fendrich. Aufgrund unserer sehr positiven Erfahrungen mit Herr Nespor, können wir diesen nur wärmstens weiterempfehlen!

Svatba - Wien (A) 12.06.2010

Tomas & Hanka

Take ja bych se chtela pripojit k rade spokojenych nevest, ktere meli to stesti oslavit svoji svatbu s hudebnim doprovodem Jirky alias DJ Itala a na techto strankach mu dekuji: Jirko tys roztancil hosty kazdeho veku a dokonce i kazde narodnosti Poradil sis s jakoukoliv necekanou komplikaci a s kazdym hudebnim oriskem jsi bleskurychle pomohl nejen behem nasi svatby ale i pred a po ni... Timto bych rada uzavrela, co muj novopeceny manzel prave podobnymi slovy napsal v nemcine. Pochvalu by Ti nejradeji poslala cela nase rodina...

Svatba - Brno 3.7.2010

Erika & Michal

Chtěli bychom moc poděkovat za skvělý zážitek, který se díky Vámi vybraným písničkám ještě umocnil. Vše bylo perfektně zařízeno, velmi oceňujeme Váš profesionální přístup. Karaoke bylo super a vyuka tanců se motorkářům taky moc líbila :-) Budeme Vás určitě doporučovat!!! Všechno se nám opravdu moc líbilo!!!
Ještě jednou děkujeme, Erika a Michal

Svatba - Znojmo 18.9.2010

Eva & Jan

Ještě jednou bychom rádi poděkovali za skvělou produkci DJ Italovi. Je to profesionál a naše představy zrealizoval do puntíku. Karaoke, řecký taneček a spoustu jiných her nemělo prostě chybu a všichni na to vzpomínají. Díky za skvělou náladu od začátku až do konce.

40. narozeniny - Brno 7.1.2011

Dobry den, pane Nespore,

chtela bych Vas jen srdecne pozdravit a vyjadrit Vam velky vdek za perfektni pripravu a realizaci hudebni produkce na me narozeninove oslave. Vsichni byli nadseni, pani provozni mi take rikala, ze si Vas chce objednat na oslavu svou...Jeste jednou dekuji a verim, ze se vzajemne jeste pracovne setkame pri dalsi podobne akci.
At se Vam dari jako i cele Vasi rodince!

Se srdecnym pozdravem

Beata Drapalov

J. Hrubý - za zastupitele obce Nový Přerov

Děkujeme za profesionální úroveň hudební produkce na naší taneční zábavě ve stylu 60. let.

Organizátoři akce a všichni účastníci byli maximálně spokojeni jak s produkcí, osvětlením, výběrem skladeb, tak i s přehledem
o interpretech a jejich skladbách a v neposlední řadě i s konferenciováním produkce.
Přejeme hodně hudebních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Svatba - Tišnov 2.7.2011

Jana & Jiří Vrbovi

Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za úžasnou atmosféru naší svatby, perfektní hudební doprovod i skvěle pojaté moderování celého večera. Moderování tomboly jste zvládl na jedničku! Zaznamenali jsme na hudbu, karaoke i výuku tanců výborné reakce, takže opravdu moc děkujeme.

Dvojsvatba - Letovice 16.7.2011

Petra & Martin,  Kateřina & Eric

Dobrý den,
děkujeme za hudební doprovod a jsme rádi, že jsme si Vás vybrali, výuka tance byla super,děkujeme za skvělou zábavu.
Přejeme hodně úspěchů v další práci.

Svatba - Brno 27.8.2011

Manželé Cepkovi

Dobrý večer pane Nešpore,

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za včerejší hraní na naší svatbě. Nemělo to chybu i přesto, že jsme se ke spoustě her ani vůbec nedostali. Hudba byla skvělá a i Vaše pohotovost. Určitě Vás každému dalšímu doporučíme.

Děkujeme

Svatba - Modřice 25.2.2012

Lucie & Lukáš Bartošovi

Dobrý den, pane Nešpore,

nejsem si jistá, jestli jsme Vám dostatečně poděkovali za sobotní hraní. Takže touto cestou ještě jednou velké díky, všem se to líbilo a chválili Vás. Mějte se moc krásně, přejeme Vám spoustu úspěchů jak pracovních, tak i osobních a třeba někdy při nějaké jiné příležitosti

S pozdravem Lucie a Lukáš Bartošovi

Svatba - Okrouhlička 7.7.2012

Veronika & Honza Wolgemuthovi

Jirko fotky klidně zveřejnit můžeš, bude nám potěšením a musím říci, že slyšíme samé kladné ohlasy, pokud jde o nás, tak spokojenost veliká, vše dopadlo nad naše očekávání a užilili jsme si to moc, takže Ti patří velké díky!!!!!! měj se s rodinou hezky a třeba někdy při nějaké příležitosti...........ahoj V+H

Svatba - Holešov 11.8.2012

Šárka & Zdeněk Školoudovi

Dobrý večer pane Nešpore,

rádi bychom Vám ještě jednou moc poděkovali za skvělou hudbu a profesionální moderování na naší svatbě. Velice jsme ocenili Váš široký výběr písniček.
Stále se nám dostává spoustu spokojeným reakcí od našich přátel, kterým jste se opravdu moc líbil. Jsme moc rádi, že jste se nám postaral o zábavu svatebčanů, např. výukou tanců. Všichni byli moc spokojeni!!

Prostě večer pod Vaším vedením byla skvělá volba

Š. & Z. Školoudovi

Svatba - Boskovice 15.12.2012

Věra & Robert Petruželovi

Dobrý den,
přejeme Vám všechno nejlepší do roku 2013! Hlavně štěstí, pohodu a zdravé miminko!
Děkujeme Vám také za skvělé hraní na naší svatbě 15.12. 2012! Jsou samé kladné ohlasy! Všichni si užili společné tanečky a poslech skvělé hudby. Víme, že naše svatba byla trochu netradiční a hosté se spíše bavili mezi sebou než tancem, ale i tak jste přispěl ke skvělé atmosféře a jsme s výsledkem a průběhem maximálně spokojeni.

Věra a Robert Petruželovi

Svatba - Nemojany 11.5.2013

Denisa & Ondřej Stromští

Dobrý den,

chtěli bychom Vám touto cestou za vše velice poděkovat, byli na Vás jenom kladné ohlasy, všem se to moc líbilo a nemohli si Vás vynachválit :-) Budeme Vás všude doporučovat:-)

Krásné odpoledne a jsem s pozdravem

Denisa a Ondřej Stromští :-)

Svatba - Horní Věstonice 8.6.2013

Lucie & Ondřej

Dobrý den,

děkujeme Vám, byl jste velmi chválen .. padly takové názory, jako "konečně zase svatba s pořádnou hudbou, která svatbě dala šťávu a ne aby ji pohřbila" :-) se svatbou jsme opravdu strašně moc spokojení a to samozřejmě i díky Vám .. bez každičkého detailu, který na svatbě byl, by taková nemohla být

Svatba - Brno-Rozdrojovice 22.6.2013

Hrdinovi

Dobrý den,

chceme Vám s manželem mockrát poděkovat za vynikající a bezchybnou zábavu a moderování
her na naší svatbě. Všichni se výborně bavili a byli s hudbou i se vším nad míru spokojeni.
Hlavně děkujeme za vstřícnost a ochotu, že jsme si mohli vytvořit vlastní playlist a
kdykoliv během večera si určit která píseň bude hrát,vytvářelo nám to mnohem osobnější
atmosféru než kdyby tam někdo pouštěl pro nás neznámé písně, ke kterým nemáme žádný vztah.

takže DĚKUJEME ZA VŠE A VŘELE VÁS DOPORUČÍME KOMU TO JEN PŮJDE

Svatba - Brno-Líšeň 13.7.2013

Žaneta & Radek Sárovi

Dobrý den p. Nešpore,

rádi bychom Vám ještě jednou i touto cestou poděkovali za Váš skvělý profesionální výkon. Tak "pohotového" DJ jsme ani jeden nezažili. O výuce tanců nemluvě. KARAOKE-naprostá špička. Od všech hostů jsme slyšeli jen slova chvály - BYLO TO SUPER, SKVĚLÁ ZÁBAVA, MOC JSME SE BAVILI...........

Děkujeme

Svatba - Břeclav 14.9.2013

Věrka & Pavel Boublíkovi

Dobrý den.

Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za povedenou hudební produkci na naší svatbě. Po opatrném začátku se nakonec všichni roztančili a zábava byla výborná. Všichni byli spokojení.

Přejeme mnoho dalších spokojených klientů a třeba zase někdy nashledanou.

Svatba - Pohořelice 25.1.2014

Kovaříkovi

Dobrý večer pane Nešpore,

Dodatečně Vám ještě jednou děkujeme za Vaše účinkování na svatbě v Pohořelicích. Vaše zkušenosti se svatbami nám byli velmi užitečně a Vaše vystoupení bylo profesionální, což se nám velmi líbilo. Určitě Vás doporučíme všem, kdo bude potřebovat na podobnou akci hudební produkci.
S pozdravem

Kovaříkovi

Svatba - Hrušovany nad Jevišovkou 12.4.2014

Denisa a Martin Mašterovi

Dobrý den, ještě jednou mockrát děkujeme nejen za hudební doprovod na oslavě naší svatby, ale také za program, kterým jste bavil naše hosty. Všichni si večer užili a byli spokojeni, na čemž nám hodně záleželo. A je to i Vaše zásluha. :).

Díky!

Svatba - Blučina 2.8.2014

Nikola a Martin

Dobrý den pane Nešpore

Chtěli bychom vám tímto poděkovat za perfektní a bezchybný chod večera na naší svatbě v Blučině. Především nám šlo o pobavení a spokojenost hostů, což se hlavně z velké části díky vám podařilo na jedničku dvakrát podtrženou. Ohlasy tipu ten je SUPER apod... byli na místě. Do budoucna na jiné akce jste pro nás jasná volba. DĚKUJEME a přejeme mnoho stejně spokojených jako jsme my.

Nikola a Martin

Obecní ples - Ladná 24.1.2015

Zdravíme z Ladné,

pana DJ Itala známe již delší dobu a jsme velmi spokojeni s jeho produkcemi. Nejinak tomu bylo i na prvním obecním plese. Hrál podle přání a všehochuť hitů. Určitě si ho příští rok objednáme zase.

Svatba - Mikulov na Moravě 6.6.2015

Martina a Honza

Ještě jednou jsme Vám se ženou chtěli poděkovat za skvěle vedenou svatbu a perfektní atmosféru. Opravdu jste špička ve svém oboru a určitě Vás všem doporučíme, i když věříme, že je spíše problém si u Vás najít volný termín než klienty.:-) Dokonce i majitelé hotelu byli ještě ráno unešeni atmosférou.:-)

Přeji Vám další povedené akce a budeme se těšit, jestli se někdy na nějaké akci ještě uvidíme.

Dubští

Svatba - Zbýšov 20.6.2015

Lucie a David

Dobrý den,chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za perfektní hudební doprovod na naší svatbě a vlastně za všechno, co jste pro nás udělal a poradil ohledně svatby. Myslím, že nikoho lepšího jsme si nemohli vybrat :) Všichni hosté byli unešeni. Jste opravdu jednička ve svém oboru :) Mockrát Vám děkujeme

Svatba - Jevišovka 19.5.2017

Kopřivovi

Dobrý den pane Nešpore,

chtěli jsme Vám poděkovat ještě jednou za Vaše služby na naší svatbě. Byl jste skvělý a moc jsme se bavili - všichni - děti především. Rodině jsem posléze říkala, že mám dojem, že jste byl mírně zklamán, že se málo tančilo a mám Vám tedy od nich vyřídit, že naopak zasloužíte velkou pochvalu za to, že jste dokázal zabavit všechny a hlavně tu naši neteř. Také moc oceňujeme Vaše plné nasazení až do ranních hodin. A ještě bonusově máme dobrou zprávu - manžel Vás doporučil v práci dalším ženichům (rozšířil tam svatební epidemii a všichni se rozhodli letos ženit), takže d oufáme, že práce se Vám jen pohrne. Přejeme mnoho úspěchů v pracovním a štěstí v osobním životě.

Kopřivovi

60. narozeniny - Pohořelice 19.5.2018

Dobrý den pane Nešpore,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za hezkou zábavu při manželových narozeninách a těším se brzy na viděnou. Lenka Žikešová

Svatba - Brno-Líšeň 26.4.2019

Maláskovi

Dobrý den,

rádi bychom vám poděkovali za Vaši profesionální páteční produkci hudby, projekci fotek a výuku tanců.
Moc jsme si náš svatební den užili.
Přejeme vše dobré.
Monika a Filip Maláskovi

Svatba - Mokrá-Horákov 20.7.2019

Dostálovi

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste nám moc pěkně hrál na svatbě a snažil se rozproudit zábavu, což se dle mého povedlo. Určitě Vás budu doporučovat. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme

Svatba - Nemojany 27.7.2019

Marie & Tom

Děkujeme moc za zajištění hudební produkce i zábavy na naší svatbě. Pan DJ nejen že pouští skvělé písničky, ale také moderuje. Jeho výuka tanců nemá chybu. Hosté se díky tomu velmi bavili a zapojili se i ti, kteří by jinak tancovat nešli. Ještě jednou díky za vytvoření skvělé atmosféry!

Svatba - Brno-Líšeň 13.9.2019

Veronika & Zdeněk Hříbkovi

Dobrý večer Jirko,
svatbu jsme si moc užili a to i díky Vám. Moc děkujeme a jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás.
Hosté byli z hudby taky nadšení a děkujeme, že jste si poradil i s překvapením a pomohl kamarádům z kapely.
Oceňujeme, že jste hrál podle našeho playlistu i když to není úplně váš šálek kávy... A ten výběr písniček pro novomanžele jste zahrál se skvělým načasováním až pozdě v noci, kdy zůstalo jen zdravé jádro a měli jsme čas si to v klidu užít
Jo a výslužku jsme Vám zapomněli dát, tak jsme ji dnes snědli Omlouváme se.

Svatba - Blučina 21.9.2019

Oldřiška & Jan

Děkujeme za zajištění hudební produkce a zábavy na naší svatbě. Všem se líbila výuka tanců, hudba dle atmosféry a přání hostů, díky profesionálnímu přístupu vznikla skvělá atmosféra a vše proběhlo jak mělo. Shrnuto a podtrženo - můžeme jen a jen vřele doporučit, pokud budeme organizovat další akci trochu většího rozměru určitě se na Vás znovu obrátíme.

Svatba - Zastávka u Brna 10.7.2020

Sklenářovi

Moc děkujeme za parádní ozvučení svatby. Myslím, že jsme si to všichni užili.
Ještě jednou moc děkujeme za krásný den
S pozdravem
Sklenářovi

Svatba - Kunovice 18.7.2020

Kristýna a Martin Kadlčíkovi

"Skvělý Dj. Postaral se o hudbu i o společenské hry na naší svatbě. Nádherně osvětlil taneční parket. Na schůzku byl připravený, skvělá komunikace, nic pro něj nebyl problém. Jednoznačně doporučuji!"
Dávám ***** - Martin Kadlcík

originál zde: https://www.firmy.cz/detail/2144368-dj-ital-jiri-nespor-brno-kohoutovice.html

Svatba - Úvaly 8.8.2020

Terezka a Jirka

Milý DJ Itale,

moc děkujeme za parádní hudební produkci při obřadu, ozvučení oddávajícího i následný program po obřadu. Perfektně se vám podařilo dostat svatebčany do varu a zahnat všechnu nudu. Povedlo se vám zabavit svatebčany natolik, že nakonec ani karaoke nebylo potřeba, a pokaždé si někdo našel chvilku pro tanec.
Přejeme hodně úspěšných produkcí a ještě více spokojených zákazníků,

Šťastní Terča a Jirka

Svatba - Úvaly 29.8.2020

Tereza & Vašek

Radi bychom Vam moc moc podekovali, i diky Vam to byl nas nejkrasnejsi den. Jste opravdu DJ na svem miste. Je videt, ze Vas prace bavi, mate energii na rozdavani a to je skvely.
Takze jeste jednou moc dekujeme a urcite Vas budeme doporučovat dale
Mejte se hezky a treba se jeste na nejake svatbe potkame.
Tereza & Vasek

50. narozeniny - Zbýšov 12.9.2020

Roman H.

Ahoj, my děkujeme za to, že nás vždy dokážeš skvěle pobavit dobrou muzikou a výbornou zábavou, a toho si cenime, proto s Tebou budeme počítat na připadné další akce.

Zrušená svatba - Ratíškovice 17.10.2020

Míša & Luky

Moc děkujeme, že jsme Vás našli a že jste se nám věnoval, nabídl nám neuvěřitelné množství her a svatebních aktivit. Dosud jsme se nesetkali s příjemnějším jednáním, tak skvělým přístupem a ochotou. Líbila se nám i naprosto bezproblémová domluva a vaše úžasná vstřícnost. Takových Dj by mělo být opravdu víc. Kontakt na Vás si rozhodně necháváme i na jakékoliv další rodinné akce.

Svatba - Ratíškovice 26.6.2021

Míša a Jakub

Doporučujeme, je skvělý. Zahrál nám vše co jsme si vymysleli, poradil, organizoval, prostě paráda Díky němu jsme si náš den moc užili.
originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

CZ-IT svatba - Dolní Němčí 14.8.2021

Martéta a Giuseppe

Skvělý DJ. Můžeme doporučit!! Hned po prvním telefonátu jsem si byla jistá, že párty bude zaručená a všichni se budou bavit. Profesionální jednání, dostali jsme spoustu materiálů: tiskoviny, svatební vtipy, tradice atd.. DJ přijel více jak 2h před začátkem, aby si všechno nachystal a připravil. Během Zoom meetingu jsme se domluvili jak by mělo vše probíhat, naše představy, náš playlist, playlist DJ. Během svatby písničky na přání nebyly problém. Opravdu skvělý DJ. A hlavně.. hraje dokud se lidi baví. Ještě jednou Moc děkujeme!

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

Svatba - Herálec-Brušovec 28.8.2021

Lucie a Jakub

Dobrý večer, ještě jednou moc děkujeme za parádní doprovod celého dne. Moc jsme si to užili. Měli jsme pro Vás nachystané cukroví, ale úplně jsme na to zapomněli. Tak dostanete dvojitou dávku na další svatbě v říjnu. Už se moc těšíme.

Mějte se zatím hezky.

Slavíčková

Svatba - Hranice 4.9.2021

Kristýna a Pavel

Dobrý den,

moc děkujeme za Vaši práci, nejen v den svatby, ale i před ní. Jsme si vědomi toho, že jste neměl nejlehčí publikum, ale všichni si to užili. Poslali jsme Vám záměrně o 3 000 Kč navíc, jako poděkování za Váš profesionální přístup a nadstandardní služby. Byli z Vás nadšení nejen naše rodina a přátelé, ale i personál Staré střelnice.

Děkujeme a přejeme Vám jen to nejlepší.

S pozdravem

Kristýna a Pavel

Svatba - Holešov 30.4.2022

Nikol a Martin

Můžu jen vřele doporučit. Profík každým coulem, skvělá a rychlá domluva, spolehlivost. Dj Ital jasná volba😃👍

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

Svatba - Tasov 27.5.2022

Chylíkovi

Chtěli bychom moc poděkovat za náš svatební den a za to, že bylo vše připraveno dle našich představ.
DJ Itala vřele doporučujeme, perfektní vybavení, výborná spolupráce a kvalitní příprava. Ještě jednou děkujeme.
Chylíkovi

Svatba - Jedovnice 28.5.2022

Hana a Pavel

Vážený pane Nešpore, chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za sobotní ozvučení obřadu a hudební produkci. Byli jsme velice spokojeni nejen my, ale i svatebčané. Dovoluji si Vám proto zaslat jako bonus na účet dalších 2000 Kč a přidávám veřejné doporučení na web beremese.cz. Doufám, že jste si naši svatbu také užil a že to nebude naposledy, co se potkáváme. S úctou -
Pavel Mises


Pan Nešpor (DJ Ital) překonal naše očekávání. Již na první schůzce se s námi podělil o své bohaté zkušenosti a poskytl nám rozsáhlé podklady pro organizaci svatebního dne. Byl ochotný s námi předem navštívit a prohlédnout si cca 30 km vzdálené místo konání svatby, aby vše proběhlo v den D hladce. Ozvučení obřadu, i přes drobnou nepřízeň počasí, zvládl bravurně, a v průběhu večera si vzal na starost moderování svatebních aktivit. S výběrem hudby jsme byli spokojeni nejen my, ale i většina hostů. A to nejlepší: bylo na něm vidět, že ho práce DJ baví a naplňuje. Sečteno a podtrženo, pana Nešpora mohu pouze a jen doporučit. Děkujeme!

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

Svatba - Letohrad 11.6.2022

Dana a Petr

Jirka není žádný nováček a zcela ví, co dělá. Na prvním online meetingu jsme vše probrali, dostali spoustu tipů a mnoho svatebních materiálů. Byl vstřícný ke všem našim speciálním požadavkům a zcela respektoval naše rozhodnutí. Ozvučení obřadu a následná párty byla skvělá. Profesionál každým coulem, můžeme jen doporučit.

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

Svatba - Lipovec 16.7.2022

Nikola a Petr Pospíšilovi

Jsem moc ráda, že jsme si na naši svatbu, která se konala 16.7.2022 zvolili právě Vás - DJ Itala! 🙂 Skvělý profesionální přístup, super domluva, s ničím nebyl problém. Moc jsme si to užili a to díky Vám a Vaší hudbě, přesně jste věděl, co hosté chtějí slyšet!
Moc doporučuji všem, kteří právě vybíráte DJ ať už na svatbu nebo na oslavu! 🙂

Svatba - Modřice 5.8.2022

Lucie a Marek

Pan Nespor je velky profesional, provazel nam celou nasi svatbu vcetne a byli jsme moc spokojeni. Vse bylo presne tak, jak jsme si na schuzkach dohodli, vzdy nas o vsem informoval, Byl naprosto dokonale pripraveny a i pres to, ze jsme meli hrozne horke pocasi a hostum se do tance moc nechtelo, improvizoval a zahral na prani tak, aby se rozproudila zabava. Mily, zodpovedny. Dekujeme!

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

50+50 narozeniny - Dražovice 8.10.2022

Libor + Dita

Zdravím pane Nešpore.
mockrát Vám děkujeme za velmi kvalitní a profesionální zajištění hudební, světelné i moderátorské produkce na naší oslavě 50+50. Bylo to super. Díky.
Libor a Dita


Vřele doporučujeme. I všem kamarádům a rodině se pan Nešpor a jeho hudební, světelná i moderátorská produkce velmi líbila. No prostě super oslava narozenin. Díky. Libor a Dita 👍😉

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

posezení s přáteli - MU Brno 23.2.2023

Jaroslav Ledvinka

Jirko, chci Vám moc poděkovat za skvělou produkci i součinnost s účinkujícími. Dostávám stále od lidí nadšené ohlasy. Ale bez Vás by se to určitě tak nezdařilo. Budu moc rád, když budeme v budoucnu moci něco podniknout. Ještě jednou díky.

A zmiňte na oslavě i kontrétní součinnost hudebního vystoupení a panem Felixem Slováčkem :-)  Budu se moc těšit na naši další akci.  

Svatba - Lanžhot 3.6.2023

Amálie a Patrik Blaho

Jirkovy DJ služby doporučuji všema deseti. Myslím, že poskytl i mnohem více, než musel. Cenné rady, materiály, moderování, pomoc s organizaci, vše na jedničku. Má zkušenosti a jde to poznat, nemluvě o profesionálním vybavení. Skvěle hrál, všichni svatebčani si pochvalovali a byli spokojení (včetně nás). Ještě jednou obrovské díky. Až bude zase někdy příležitost, bude první, koho oslovím.

originál zde: https://www.firmy.cz/detail/2144368-dj-ital-jiri-nespor-brno-kohoutovice.html

Svatba - Slavkov u Brna 5.8.2023

Marek a Simona Jeřábkovi

Jirka nám hrál na svatbě. Jsme maximálně spokojení, výborná komunikace, hudba a atmosféra na 100%, super, paráda! Všem jednoznačně doporučujeme a děkujeme! M&S

Svatba - Kašava (okr. Zlín) 12.8.2023

Marie a Michal Sabáčkovi

Jirku jsme měli na svatbě a musím říct, že hrál naprosto suprově. Předal nám i zkušenosti se svateb. Tančili jsme až do rána a všichni ho pak chválili a vzpomínali na skvělý večer. Moc děkujeme a Jirku určitě doporučujeme.

Dobrý den, děkuji Vám na napsanou recenci která náramně potěšila.

Hezký den, Jirka


Dobrý den, není vůbec zač. Bylo to fakt super. I bratranec, který léta netančil nevydržel a na chvíli se přidal 😀👍. Moc děkujeme.

https://www.firmy.cz/detail/2144368-dj-ital-jiri-nespor-brno-kohoutovice.html

Svatba - Skalice nad Svitavou 9.9.2023

Tereza a Vladimír Bartákovi

DJ Ital Jiří Nešpor - neuvěřitelný borec, pečlivě připravený na celodenní hraní, přijel k nám v 8 ráno a odjížděl o půl 7 další ráno. Poskytl nám spousty materiálu a svatebních tipů. Perfektní spolupráce, moderace, organizace lidí ke hrám a aktivitám, písně na přání, karaoke, osvětlení sálu. Zkrátka lepšího DJ jsme si nemohli přát. Vřele doporučuji.


https://www.facebook.com/groups/Svatebnibazarekainspirace/permalink/1519806205446149

Svatba - Vranov nad Dyjí 30.9.2023

Petra a Jan Kučerovi

Skvělý přístup, bezproblémová komunikace, kvalitní hudební i světelná technika. Je schopný se přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům a reagovat na neočekávané změny v průběhu samotného svatebního dne.

originál zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/jirkaitl/

60. narozeniny - Žebětín 17.5.2024

Renata Ondráčková

Dobrý den pane Nešpore,

Večer jsme si všichni užili, děkujeme za příjemnou hudbu. Nápad s lístky na písničku na přání byl super, rozhýbal totiž i ty, kteří by tancovat asi nešli, ale když to byla jejich písnička, to je něco jiného. Přeji Vám krásné dny plné pohody a sluníčka. A taky hodně sil, abyste nastavené tempo vydržel a hudba pro Vás byla stále zábavou.

S pozdravem Renata Ondráčková

50. narozeniny - Všňové u Znojma 25.5.2024

Andrea Hromádková

Dobrý den, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za super atmosféru, kterou jsme na oslavě měli. Spokojení byli od devadesátiletých prarodičů po malé děti 🙂. Splněná byla všechna moje přání do puntíku a až budu pořádat v budoucnu další oslavu, jste pro mě jasná volba 👍

Svatba - Lučenec-Holiša (Slovensko) 8.6.2024

Alexanda a Zdeněk Hrazdírovi

Dobrý deň,
Ďakujeme tiež veľmi pekne za skvelú zábavu, skvele moderovanie a osvetlenie a aj za flexibilitu nadránom keď vám začali hádzať "pikopárty " hudbu 😁😆 Náš deň sme si užili a vy ste boli dôležitá súčasť.
Peniaze hneď posielam.
Prajem pekný den a zároveň prajem skoré uzdravenie s nohou, Libor nám posielal fotku. Ani sme netušili, že ste mali takýto problém aj počas svadby, vôbec to na vás nebolo vidieť.
S pozdravom,
Alexandra

Dj Elda

Jirku znám mnoho let a nedám na něho dopustit, prostě dobrý člověk který žije muzikou a udělá pro vás maximum a nezastaví ho ani zdravotní problémy.