Narodil jsem se v březnu roku 1976.

Pocházím z Břeclavi, ale od roku 2006 mám již trvalé bydliště v Brně.

O hudbu se zajímám od roku 1987, kdy jsem dostal svůj první kazet´ák zn. SONY,  začal poslouchat zahraniční rádio Ö3, kupoval a nahrával první kazety a oblíbil si cizí taneční pop music. (Dosud nám ve 2 bendách o banánů cca 450 audio kazet, které jsem stále ještě nevyhodil a asi ani nevyhodímUsmívající se)

 

Můj zájem o hudbu stále rostl a já se začal v této oblasti od roku 1990 více angažovat na školních diskotékách. Později jako člen DMC (Disco Mix Club) jsem se pod dohledem dostal i k prvnímu hraní v Zaječí, Pouzdřanech a později i v Bulharech.

V roce 1998 si koupil kompletní přenosnou aparaturu, kterou jsem neustále dovybavoval a vylepšoval až do dnešní podoby.    

V současné době z rodinných a časových důvodů hraji už jen na různých oslavách, svatbách, narozeninách, podnikových večírcích, plesech apod. 

V mých kufrech se 3.000 CD´s a 400 desek-vinyly se nachází výběr muziky od 50. let až po současnost. Jelikož jsem vyrostl na muzice z 80-tých let, toto obdobi jsem si oblibil a na které se rovněž specializuji.

Můj oblíbený styl je ITALO DANCE z 80-tých let pro jeho propracovaný a bohatý zvuk (proto ten pseudonym). Preferuji spíše taneční muziku, i když se v  mém repertoáru najde i rock, pop, black music a pro starší posluchače je zde i dechovka. Nejsem zastáncem R´n´B a Techna a jejich veškerých současných vedlejších stylů, které se tak ve světě rozmáhají, ale jako aktivní DJ sem tam něco mít musím.        

Myslím, že diskotéky a různé soukromé či firemní párty se zkrátka bez  DISCODANCE neobejdou.

 

DANCE FOREVER !!!

Dj Ital

 

Vyhledávání

© 2017 Všechna práva vyhrazena.